SPLIT 19.2℃ | oštro 0.6 m/s
30. travnja 2024. 09:06

Hajduk šesticom krenuo u obranu kupa

PODIJELI

Hajduk je danas u Slavonskom Brodu odigrao utakmicu prvog kola Hrvatskog nogometnog kupa protiv Omladinca iz Gornje Vrbe i na krcatom stadionu pobijedio 6-0.

Sve je bilo jasno na samom početku utakmice, jer u prvih jedanaest su bili praktično svi najbolji igrači koje je Adnan Čustović imao na raspolaganju. Špinu je otvorio najbolji od njih, Marko Livaja u šesnaestoj minuti, a nakon toga su redom pogađali Dolček u 43.-oj, Sahiti u nadoknadi vremena prvog poluvremena, Lauš u 53.-oj i za kraj Benrahou s dva gola u 58.-oj i 64.-oj.

Treba istaknuti sutkinju Ivanu Martinčić koja je pokazala zašto je na listi HNS-ovih djelitelja pravde, nizom loših procjena tijekom cijele utakmice.

Hajduk se lako plasirao u drugo kolo kupa, a već u nedjelju ga čeka gostovanje u Velikoj Gorici u sedmom kolu HNL-a u kojem drži prvo mjesto na tablici.