2. svibnja 2024. 08:16
Foto hajduk.hr

Juniori Hajduka bolji od Rudeša

PODIJELI

Nešto teže od očekivanog juniori Hajduka savladali su vršnjake Rudeša, bilo je na kraju 2:1 na pomoćnom terenu Poljuda.

Mladi Hajdukovci su jako dobro započeli meč, ali nakon petnaestak minuta krenuo je problem s protokom lopte u igir. No, u 29. minuti Marin Ćalušić se najbolje snalazi u jednog gužvi u Rudešovu kaznenom prostoru te zabija za vodstvo.

I u drugo dijelu se nastavilo s neefikasnošću, a gosti iz zagrebačkog kvarta u 61. minuti koriste priliku i izjednačavaju. Rezultat je 1:1, strijelac je Patrik Turković. Ali takav je rezultat samo kratko vrijedio. Pet minuta poslije jedan od trenutno najvećih juniroskih talenata u Hajduku, Noa Skoko, zabija za 2:1, što će se na kraju pokazati konačnim rezultatom.

Sutra u 18.50 sati u Zagrebu na Kranjčevićoj u sklopu HNL-a susreću se i seniorski sastavi ova dva kluba.