Close this search box.
Vrijeme by DHMZ:
SPLIT 22.2℃ | lebić 2.3 m/s
29. travnja 2024. 12:14

Hajduk remizirao u prvoj pripremnoj utakmici, određen termin prvenstvenog derbija

PODIJELI

Hajduk je danas u predgrađu Ljubljane odigrao pripremnu utakmicu sa slovačkim Spartakom iz Trnave, završeno je rezultatom 1-1.

Poveli su Slovaci u sedamnaestoj minuti nakon pogrešnog postavljanja zadnje linije Hajduka pri izlasku u ofsajd zamku, pa je Paur sam krenuo prema Lučiću i lagano pogodio donji lijevi kut. Konačan rezultat je postavljen deset minuta kasnije, kada je Benrahou iz slobodnog udarca s dvadesetak metara krasnim udarcem pogodio gredu, a na odbijenu loptu je naletio Čuić i ona je završila u mreži.

Utakmica je ponudila prigodu za vidjeti dvije izmiješane momčadi, po jednu u svakom poluvremenu, a ako bismo mogli nekoga istaknuti, onda bi to bio baš razigrani Benrahou, ali prerano je za bilo kakve sudove u ovoj fazi priprema.

U međuvremenu, određena je i satnica za prva dva kola HNL-a, a cijelo prvenstvo će se otvoriti baš derbijem u Maksimiru, već u petak, 21.srpnja u 20 sati, radi Dinamovog nastupa u kvalifikacijama za Ligu prvaka narednog tjedna.

U drugom kolu bi Hajduk trebao dočekati Rijeku na Poljudu, u nedjelju, 30. srpnja u 21 sat, ali moguće je da taj susret bude odgođen ukoliko Riječani to zatraže zbog svojih evropskih obveza.