SPLIT 16.0℃ | lebić 4.9 m/s
25. travnja 2024. 20:01

Juniori Hajduka do boda u derbiju u sudačkoj nadoknadi

PODIJELI

Juniori Hajduka su dočekali vršnjake iz Zagreba u derbiju koji je bio strašno važan u borbi za titulu prvaka Hrvatske u juniorskoj konkurenciji i odigrali neodlučenih 1-1, koje ostavljaju obje momčadi i dalje u borbi za naslov, ali Hajduk je u maloj psihološkoj prednosti, jer ovisi sam o sebi.

Dinamo je bolje otvorio utakmicu, imao nekoliko vrlo dobrih prigoda, a Hajduk se probudio negdje nakon pola sata igre. Preuzeli su momci Marijana Budimira inicijativu, ali ni oni nisu uspjeli iskoristiti nekoliko vrlo izglednih prigoda u tom periodu.

U desetoj minuti nastavka je Duić izgubio jednu loptu pred svojim kaznenim prostorom u stilu Zvone Bobana u polufinalu svjetskog prvenstva svojedobno, nakon čega su gosti došli u vodstvo golom Koščevića.

Od 72.-e minute Hajduk ima igrača više, jer je Čaić radi povlačenja s leđa zaradio drugi žuti karton, a nakon toga smo gledali stalne napade domaćina i nebrojeno propuštenih prigoda, što zbog lošijih udaraca, a još više zbog fenomenalnog vratara Doriana Klarina na golu gostiju.

Ipak, u 94.-oj je bio nemoćan, nakon gužve u kaznenom prostoru ga je iz blizine probio Nazor i tako donio svojoj momčadi bod, s kojim Hajduk ostaje na dva boda iza Dinama, ali s utakmicom manje.