SPLIT 8.5℃ | - 3.1 m/s
25. travnja 2024. 06:37

Hajduk pobijedio Schalke

PODIJELI

Hajduk je pred tri tisuće gledatelja na Poljudu danas pobijedio Schalke 04 rezultatom 4-3 u prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone.

Domaćine je u vodstvo doveo Ćubelić u 24.-oj minuti, a gosti su pogocima Poltera u 37.-oj i Bultera u 45.-oj preokrenuli rezultat.

U drugo poluvrijeme je Hajduk ušao dosta angažiranije i pogocima Sahitija, Biuka i mladog Luke Vuškovića u debitantskom nastupu je u prvih dvadeset minuta praktično prelomio utakmicu.

Luka Vušković je dobio ovacije nakon pogotka i jednog krasnog driblinga po desnom krilu, a navijači sa sjevera su se u dva navrata sjetili jednog drugog Luke, kapetana hrvatske reprezentacije i pozdravila ga na svoj način. Pridružio im se i dobar dio gledatelja s istočne tribine.

Konačan rezultat je postavio Kozoki nekoliko minuta nakon gola Vuškovića.

Hajduk u srijedu gostuje kod Auxerrea u drugoj utakmici priprema.